התקנת מערכות סולריות ואגירת אנרגיה

התקנת מערכות סולריות

רוצים כבר להכניס יותר מהנכס שלכם ? נמאס לך לדאוג כל הזמן לגבי חשבון החשמל החודשי שלך? רוצים להשפיע לטובה על הסביבה? אל תחפש עוד! צוות המומחים שלנו מתמחה באספקה ​​והתקנה של מערכות פאנלים סולאריים מהשורה הראשונה עבור בתים ועסקים כאחד. לא רק שתמקסם את הפוטנציאל של הנכס שלך, אלא גם תעשה צעד לעבר עתיד ירוק יותר. המערכות שלנו המעוצבות בהתאמה אישית מובטחות לספק אנרגיה אמינה במשך שנים רבות, ונותנות לך את השקט הנפשי והחיסכון הכספי המגיע לך. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על איך אנחנו יכולים לעזור לך לרתום את כוחה של השמש ולהשתלט על צריכת האנרגיה שלך.

אגירת אנרגיה

הכוח הסולארי הוא מקור אנרגיה מתחדש מעולה, עם אתגר אחד: הוא לא יוצר אנרגיה בלילה או בימים מעוננים. אבל עם טכנולוגיית אחסון אנרגיה כמו סוללות או אחסון הידרו דונמי, ניתן לאחסן את האנרגיה העודפת הנוצרת על ידי הסולארי ולהשתמש בה מאוחר יותר. זה אומר שהכוח הסולארי יכול לספק מקור מתמיד, אמין של אנרגיה מתחדשת המפחית את התלות בדלקי גז ומפחית את המסגרת הפחמן שלנו. אחסון אנרגיה הוא חיוני להפיכת מקורות אנרגיה מתחדשים לנגישים ומתאימים יותר לעתיד מתאים יותר.

כמה כסף הגג שלי יכול לייצר?

התמורה הכספית הפוטנציאלית של הגג תלויה בכמה משתנים:

גודל הגג

גודל המערכת יותאם ע״י מהנדס חשמל מוסמך אשר יתאים את גודל המערכת בהתאמה לגודל הגג.

מיקום הנכס

באזורים שונים בארץ לפי מיקום בו הנכס נמצא עלול לשפיע על התפוקה הצפויה לפי כמות החשיפה של המערכת לשמש.

הצללות

הצללות כגון: עצים או בניינים גבוהים בסביבה יכולים לפגוע בתפוקה של המערכת הסולארית

כיוון הנכס

הזווית בו נמצא הנכס יכול להשפיע האם המערכת תהיה חשופה לשמש לאורך כל שעות היום או רק בחלק יחסי.

קבלו הצעת מחיר

אנא השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שאלות ותשובות

התמורה הכספית הפוטנציאלית של הגג תלויה בכמה משתנים כגון גודל גג המשפיע על גודל המערכת אשר ניתן להתקין, הצללות כגון: עצים, בניינים גבוהים בסביבה או הצללות אחרות יכולים לפגוע בתפוקה של המערכות כיוון הגג משפיע האם המערכת תהיה חשופה לשמש לאורך כל שעות היום ומיקום הנכס לאזורים שונים בארץ יש תפוקות ממוצעות שונות המיקום בו הנכס נמצא.

ההתקנה לקוחת 14 ימי עסקים, אך לפני התקנה יש צורך לבצע פתיחת תיק בחברת חשמל ותשלום אגרות לביצוע שינוי בחברת החשמל – תהליך זה לוקח עד 30 ימי עסקים

כך שמחתימת חוזה עד לביצוע ההתקנה יש 45 ימי עסקים לערך.

העלויות משתנות לפי אפשרות כמות הפנלים הסולרים שניתן להתקין על הנכס – הנתון משתנה ודורש בדיקת מהנדס חשמל שיעריך איזה מערכת כדאי להתקין בשבל לקבל מקסימום תשואה.

תערפי החשמל בשנים האחרונות רק הולכים וגודלים ומערכת מסוג כזה יכולה להזיר את ההשקעה כמעט לאחר 5 שנים לערך ולאחר מכן הופך להיות נכס מניב.

פתרונות חדשניים בתחום מערכות הסולארית ואגירת האנרגיה.

הפיקו חשמל מהשמש עוד היום!

התקנת מערכות סולאריות לבתים פרטיים ומבנים מסחריים

דילוג לתוכן